Ruszyliśmy !!!

W dniu wczorajszym rozpoczął się oficjalnie rok szkolny w Centrum Kultury w Sianowie. Przy zachowaniu pełnych obostrzeń przywitaliśmy grupę perkusyjną i pierwszych pianistów. Już dziś zajęcia wokalne dla grup, a zaraz po nich pianino Cieszymy się, że mogliśmy do Was wrócić. Obserwujcie nas i uczestniczcie sumiennie w zajęciach.

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł możesz go udostepnić w sotial mediach

Warto przeczytać