#sadziMY

18 września 2020 roku w każdym Nadleśnictwie w Polsce odbywało się wydarzenie #sadziMY. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszego DKK

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł możesz go udostepnić w sotial mediach

Warto przeczytać