Dzień Kobiet

Drogie Panie, niestety w tym roku przez panującą sytuację nie spotkamy się z Wami z okazji Waszego święta. Każdego roku było nam niezmiernie miło gościć Was w kinie i sprawiało nam to nie lada przyjemność gdy tak licznie przychodziłyście na seanse „ tylko dla Pań” J . Jednak wiedzcie, ze o Was pamiętamy i składamy Wam kochane kobietki najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, oraz powodzenia w realizowaniu planów. Niech każdy dzień będzie dla Was wyjątkowy i żadna pandemia nie będzie Wam straszna.

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł możesz go udostepnić w sotial mediach

Warto przeczytać