Koncert charytatywny zespołu Atmasfera z Ukrainy

„Atmasfera dla (s)pokoju w Ukrainie / Pray for peace in Ukraine,, – koncert charytatywny
💙💛
Zapraszamy na niezwykle poruszający i dotykający serca, koncert ukraińskiego zespołu połączony ze zbiórką środków na pomoc ofiarom działań wojennych.
🇺🇦
26 marca 2022 r.
⌚️ 19:00
KINO ZORZA W SIANOWIE
WSTĘP WOLNY


Zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie 💙💛🇺🇦


Ich muzyka to subtelne dźwięki, przeplecione emocjami linie melodyczne i finezyjna harmonia pomiędzy głosem a niecodziennym zestawieniem fletu, harmonium, harfy, djembe, aż po intrygujący ksylofon czy buzuki. Istotę ich muzycznej ekspresji stanowią starożytne pieśni oraz mantry, których delikatny przekaz, efemeryczne wirowanie wśród publiczności na długo pozostaje w pamięci oraz sercu.
Zespół Atmasfera uwielbia dzielić się muzyką dotykającą serca – muzyką, która rozgrzewa od środka i pozwala wznieść się ponad troski i niepokoje tego świata. Subtelne smaki i introspektywne piosenki są pięknie przeplecione siłą i witalnością. Do tego niezwykle ciekawe zestawienie instrumentów: od fletu, harmonium, harfy i djembe aż po intrygujący ksylofon czy buzuki. Rdzeń ich muzycznej ekspresji stanowią starożytne i pełne mocy dźwięki mantr.Ten występ będzie z pewnością pełen magii i zapewni niezapomniane wrażenia!

obrazek
Jeżeli podoba Ci się ten artykuł możesz go udostepnić w sotial mediach

Warto przeczytać

Aktualności

To już w tym tygodniu…

To już w tym tygodniu na ulicach naszego miasta będziecie mogli spotkać kwestujące „Dziewczynki z zapałkami” 14-15 grudnia 2023 r. 9:00 -15:00 Pamiętajcie, cel jest

Read More »
Aktualności

Nasze choinki

Zerknijcie jakie mamy wspaniałe i pięknie ubrane choinki, które dostaliśmy od Agnieszki i Daniela Kalickich Zapewniamy, że taka choinka świeżo wycięta na plantacji, zdecydowanie dłużej

Read More »
Skip to content