Pożegnanie Lata z Filharmonia Koszalińską koncert

Wczoraj tj. 13 września 2020 roku, o godz. 16:00 w Parku Miejskim im. Powstańców Warszawskich odbył się koncert symfoniczny w wykonaniu Filharmonii Koszalińskiej pn. „Pożegnanie Lata.”

Muzycy w pełnym składzie tj. 54 osoby , zagrali dzieła z repertuaru Johanna Straussa II, Josefa Straussa i Franza von Suppe.

Godzinny koncert i piękna pogoda przyciągnęły naprawdę sporo osób. Nie tylko przy scenie,ale w całym parku. Dziękujemy Wam za to: ZA WASZĄ OBECNOŚĆ, UŚMIECHY, MIŁE SŁOWA.

Dajecie nam POWERA do dalszych działań i wiemy, że to co robimy ma sens. !!! Dziękujemy

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł możesz go udostepnić w sotial mediach

Warto przeczytać

Aktualności

Czas rozpocząć nasz wakacyjny rozkład jazdy!

Już dziś zapraszamy na wyjątkowy Koncert Filharmonia Koszalińska, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze utwory muzyki filmowej w wykonaniu znakomitych artystów. Przed publicznością wystąpią: Stefan Johannes Walter

Read More »