Ruszyły WARSZTATY na rok szkolny 2021/20222

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów na rok szkolny 2021/2022. W nadchodzącym roku szkolnym kontynuowane będą warsztaty gitarowe, gry na perkusji, gry na pianinie, wokalne, teatralne i taneczne w dwóch grupach wiekowych, z nowości: warsztaty plastyczne dla dzieci od 6 lat i warsztaty rysunku i malarstwa od 10 lat.

Rekrutacja prowadzona jest od 16 sierpnia do wyczerpania miejsc na liście. Obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń. Zajęcia rozpoczynają się 6 września 2021r. zgodnie z harmonogramem. Opłatę za warsztaty należy opłacić do 10 września. Szczegóły w regulaminie poniżej.

UWAGA! Jeżeli składana była deklaracja kontynuacji w czerwcu, to nie ma konieczności składania nowej deklaracji, chyba ze istnienie konieczność jej aktualizacji.

W razie pytań proszę o kontakt: Katarzyna Grudzień-Kuśka tel. 94/342-04-96 lub mailowo biuro@scw.com.pl

Deklaracja do pobrania w linku poniżej:

REGULAMIN ZAJĘĆ WARSZTATOWYCH:

  1. Organizatorem zajęć warsztatowych jest Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, Plac pod Lipami 9, 76-004 Sianów.
  2. Zajęcia warsztatowe odbywać się będą według ustalonego harmonogramu w ustalonych godzinach przekazanych do wiadomości rodziców.
  3. Dzieci zapisywane na zajęcia muszą mieć ukończone 7 lat, wyjątek stanowią warsztaty plastyczne.
  4. Jeden egzemplarz deklaracji uprawnia do zapisu na kilka  zajęć.
  5. Opłata roczna za zajęcia wynosi 200 zł. Jeżeli dziecko uczęszcza na dwa zajęcia opłata roczna wynosi 400 zł. Istnieje możliwość rozbicia opłaty tj. po 100 zł  na dwa terminy tj. do 10 września 2021r. i 10 stycznia 2022 r.. W uzasadnionych przypadkach na wniosek zainteresowanego oraz po decyzji Dyrektora CKiBP GiM Sianów istnieje możliwość ubiegania się o zmianę terminów opłaty. Opłatę wnosimy na konto Centrum Kultury  i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, numer konta, na który należy dokonać wpłaty: BS Sławno 49 9317 1012 2005 0050 9773 0001,  tytuł przelewu: imię i nazwisko dziecka, wybrane zajęcia. ( Na przykład: Jan Kowalski,  100zł, Warsztaty Wokalne semestr 1.
  6. Opłata jest warunkiem wpisania dziecka na listę  kwalifikacyjną na zajęcia, a jej brak spowoduje skreślenie z zajęć.  
  7. Rezygnacje z zajęć należy zgłaszać wyłącznie mailowo: biuro@scw.com.pl lub pisemnie. Brak rezygnacji spowoduje naliczenie opłaty.
obrazek
Jeżeli podoba Ci się ten artykuł możesz go udostepnić w sotial mediach

Warto przeczytać

Aktualności

Błyskawiczny konkurs plastyczny

𝐔𝐰𝐚𝐠𝐚❗️𝐔𝐰𝐚𝐠𝐚❗️Biblioteka Publiczna w Sianowie ogłasza konkurs na kartkę bożonarodzeniową 🎄 💫𝙺𝚊𝚝𝚎𝚐𝚘𝚛𝚒𝚎 𝚠𝚒𝚎𝚔𝚘𝚠𝚎 𝟹-𝟾 𝚕𝚊𝚝, 𝟿-𝟷𝟺 𝚕𝚊𝚝 ✨ 𝐍𝐚 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐞 𝐜𝐳𝐞𝐤𝐚𝐦𝐲 𝐝𝐨 𝟏𝟑 𝐠𝐫𝐮𝐝𝐧𝐢𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐫𝐨𝐤𝐮

Read More »
Aktualności

Jesienny klimat w pracach

Iście jesienny klimat na warsztatach rysunku i malarstwa Każdy pracuje w swoim artystycznym tempie, z luzem twórczym ale pod okiem niezastąpionej Anny Wojcieszek foto: SCW

Read More »
Aktualności

Imieniny Miasta Sianów

Imieniny Miasta Sianów skąd taka impreza? 13 listopada 1946 – Komisja Nazw Miejscowych przy Ministerstwie Administracji Publicznej ustaliła zgodnie z propozycją Instytutu Bałtyckiego – Wydział

Read More »
Aktualności

Mikołajkowy Koncert Filharmonii Koszalińskiej dla dzieci

Przed nami kojenie wydarzenie, a z racji tego, że święta tuż, tuż ✨🎄to… 👇🎅 𝐌𝐈𝐊𝐎Ł𝐀𝐉𝐊𝐎𝐖𝐘 𝐊𝐎𝐍𝐂𝐄𝐑𝐓 𝐅𝐈𝐋𝐇𝐀𝐑𝐌𝐎𝐍𝐈𝐈 𝐊𝐎𝐒𝐙𝐀𝐋𝐈Ń𝐒𝐊𝐈𝐄𝐉 𝐃𝐋𝐀 𝐃𝐙𝐈𝐄𝐂𝐈 ✨🎼🎷🎺🎻📅 6 grudnia (środa)⏰ 18:00📍

Read More »
Skip to content