AktualnościBibliotekaBiblioteka Publiczna w SianowieStrona GłownaWydarzenia w bibliotece

Spotkanie z Bogusławem Janiczakiem

Dzisiaj w zielonej przestrzeni Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy i Miasta Sianów odbyło się kameralne spotkanie autorskie z Bogusławem Janiczakiem z Darłowa – autorem wielu książek połączone z promocją jego najnowszej powieści pt. „Głosy wiatru” – część 3. Były rozmowy o książkach, o inspiracjach, o morskich podróżach, o innych pasjach, a także o planach na przyszłość.

I już niebawem – jeszcze w tym roku ukaże się kolejna książka autora. Będzie to kryminał pt. „Nad rzeką zbrodni”, którego akcja osadzona jest w Darłowie. Już dzisiaj zapraszam do śledzenia losów książki.

Zapraszam także na kolejne spotkanie w Bibliotece w Sianowie, które odbędzie się 18 sierpnia 2021 r. o godz. 17:00. Gościem spotkania będzie Danuta Rogalska z Koszalina – autorka debiutanckiej książki – prozy pt. „Oni i ja. Najwybitniejsi w moim życiu”. Będzie ciekawie. Do zobaczenia

Pracownikom Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy i Miasta Sianów ślicznie DZIĘKUJĘ za dzisiaj i za piękną, już kilkuletnią współpracę. Dziękuję także naszym dzisiejszym gościom. Miło, że byliście z nami.

Tekst: Krystyna Wajda

Foto: Waldemar Kosowski

Skip to content