Warsztaty w Centrum Kultury

Serdecznie zapraszamy na zajęcia w roku szkolnym 2021/2022

Obostrzenia epidemiczne są bardzo restrykcyjne, jednak dają możliwość ćwiczeń i przygotowywania się do konkursów, występów czy wydarzeń artystycznych. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz przy zachowaniu reżimu sanitarnego, warsztaty i zajęcia dla dzieci i młodzieży z Gminy Sianów odbywają się zgodnie z harmonogramem na rok szkolny 2021/2022.

W tym roku szkolnym oprócz znanych już z poprzednich lat warsztatów: gitarowych, tanecznych, teatralnych, wokalnych, pianina, perkusji, będą nowe warsztaty plastyczne dla dzieci od 6 lat oraz warsztaty rysunku i malarstwa od 10 lat.

Wszystkim uczestnikom życzymy rozwinięcia skrzydeł w poznawaniu nowych pasji i przekraczania swoich możliwości, a rodzicom dumy i radości z dzieci.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony www.scw.com.pl i www.facebook.com/cksianow.

obrazek
Jeżeli podoba Ci się ten artykuł możesz go udostepnić w sotial mediach

Warto przeczytać

Aktualności

To już w tym tygodniu…

To już w tym tygodniu na ulicach naszego miasta będziecie mogli spotkać kwestujące „Dziewczynki z zapałkami” 14-15 grudnia 2023 r. 9:00 -15:00 Pamiętajcie, cel jest

Read More »
Aktualności

Nasze choinki

Zerknijcie jakie mamy wspaniałe i pięknie ubrane choinki, które dostaliśmy od Agnieszki i Daniela Kalickich Zapewniamy, że taka choinka świeżo wycięta na plantacji, zdecydowanie dłużej

Read More »
Skip to content